Nowe połączenie autobusowe!

Powiat Włodawski w porozumieniu z przewoźnikiem GARDENEXPRESS i Gminą Stary Brus uruchomił nowe połączenie BUS.
Już niebawem mieszkańcy Kamienia, Starego Brusa, Wołoskowoli, Dębiny i Zamołodycza będą mogli skorzystać z usług przewoźnika, aby dojechać do Włodawy.

Przewoźnik przewiduje trzy kursy dziennie rozpoczynając trasę z Lubienia poprzez Kamień, Stary Brus, Wołoskowolę, Dębinę i Zamołodycze, Lipówkę i Wyryki Wolę, a następnie stacjonuje we Włodawie przy ulicy Rynek. Kurs powrotny jest prowadzony analogicznie.

Zapraszamy do zapoznania się z rozkładem godzinowym oraz korzystania z usług przewoźnika.

 Miejscowość godz.(Sd) godz.(Sd) godz.(Sd)
LUBIEŃ 06:30 09:50 16:25
KAMIEŃ 06:35 09:55 16:30
STARY BRUS 06:40 10:00 16:35
WOŁOSKOWOLA 06:49 10:09 16:44
DĘBINA 06:53 10:13 16:48
ZAMOŁODYCZE 07:02 10:22 16:57
LIPÓWKA 07:10 10:30 17:05
WYRYKI WOLA 07:20 10:40 17:15
WŁODAWA (ul. RYNEK) 07:39 10:59 17:34
 —- ————————————- ———— ———— ————-
WŁODAWA (ul. RYNEK) 08:10 14:55 17:55
 WYRYKI WOLA 08:29 15:14 18:14
 LIPÓWKA 08:39 15:24 18:24
ZAMOŁODYCZE 08:47 15:32 18:32
DĘBINA 08:56 15:41 18:41
 WOŁOSKOWOLA 09:00 15:45 18:45
 STARY BRUS 09:09 15:54 18:54
 KAMIEŃ 09:14 15:59 18:59
LUBIEŃ 09:19 16:04 19:04
 —- ————————————– ———— ———— ————-

S – kursuje w dni nauki szkolnej
d – nie kursuje w dniu 1.I., w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26 XII

Post Author: admin