Festyn w Starym Brusie

Festyn w Starym Brusie

30 czerwca 2017 Off By admin

24 czerwca w Starym Brusie, jak co roku hucznie rozpoczęliśmy wakacje. Wszystko za sprawą Festynu rodzinnego organizowanego przez Stowarzyszenie Wspólnota dla Rozwoju Wsi Stary Brus przy udziale dotacji z Urzędu Gminy Stary Brus.

W niedzielne popołudnie imprezę rozpoczęliśmy występami lokalnych zespołów śpiewaczych: „Brusowianki” ze Starego Brusa, „Poleska Nuta” i „Wesołe sąsiadki” z Kołacz oraz gościnnym występem grupy „Cygańskie rytmy” z Hańska, która przedstawiła tradycyjne romskie tańce.

Następnym punktem festynu były gry i zabawy, w których młodsi jak i starsi bardzo chętnie brali udział. Całość poprowadzili Karolina i Piotrek z Zespołu HaVana, którzy jak co roku uświetniają imprezę swoją muzyką.

Punktualnie o godzinie 21.30 na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru – Grupa Nokaut – znana z hitów: „Moja Love”, „Tak jak potrafisz” i najnowszej produkcji „Złap mnie za rękę”.

Koncert zakończyło prawdziwe widowisko – pokaz sztucznych ogni! Zaraz później rozpoczęła się zabawa z Zespołem HaVana, który zaserwował najlepsze hity polskiej i zagranicznej muzyki tanecznej.

Fot. B2 MEDIA Sp. z o.o. – Przemysław Budzyński