ARiMR: Upływa termin składania wniosków o dopłaty bezpośrednie!

ARiMR: Upływa termin składania wniosków o dopłaty bezpośrednie!

11 maja 2017 Off By admin

banner5_1_maja_2017

Przypominamy o upływającym w dniu 15 maja terminie składania wniosków o płatności obszarowe, jednocześnie informujemy, że TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW NIE ZOSTANIE PRZEDŁUŻONY.

Do Biura Powiatowego we Włodawie na dzień dzisiejszy wpłynęło tylko ok. 60%  wniosków, z przewidywanej liczby wniosków która powinna zostać złożona w naszym biurze.

Termin upływa za 4 dni i obawiamy czy wszyscy beneficjenci zdążą złożyć wnioski w wymaganym terminie, czyli do 15 maja. Nie złożenie wniosku w terminie skutkuje sankcjami – obniżeniem wielkości dopłat a po 9 czerwca odmową płatności. A w niektórych przypadkach ( np. wniosków rolno-środowiskowych) również zwrotem dotychczas pobranych płatności.

Aby umożliwić jak największej liczbie beneficjentów złożenie wniosku Biuro Powiatowe we Włodawie jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach :  6:00-20:00.  Pracujemy również w sobotę (13 maja) w godzinach 6:00-20:00. W ostatnim dniu składania wniosków – poniedziałek 15 maja pracujemy od 6:00- do ostatniego beneficjenta.