Wójt Gminy w regionalnym plebiscycie

Wójt Gminy w regionalnym plebiscycie

13 stycznia 2023 Off By admin

Wójt gminy Stary Brus Paweł Kołtun ma szanse na tytuł „Osobowość Roku 2022” w plebiscycie Kuriera Lubelskiego. O przyznaniu wyróżnienia zadecydują internauci, którzy mogą popierać wybrane kandydatury przez kilka najbliższych tygodni.

Paweł Kołtun zdobył nominację kapituły konkursu w kategorii „Polityka, samorządność i społeczność lokalna”, w której ma 8 kontrkandydatów. W uzasadnieniu decyzji członkowie kapituły podkreślili, że docenili jego wkład w życie regionu, przyznając nominację w szczególności za budowę dróg gminnych w miejscowościach Marianka, Kołacze i Wołoskowola oraz wsparcie finansowe remontu w skansenie w Holi.

„Osobowość Roku” to plebiscyt, organizowany w całej Polsce przez dzienniki regionalne i serwisy internetowe wydawnictwa Polska Press. Nagrody za działania w 2022 roku zostaną przyznane najpierw osobno w miastach i powiatach, a potem na szczeblu wojewódzkim. Plebiscyt zakończy ogólnopolski finał, który wyłoni laureatów głównych tytułów „Osobowość Roku Polski 2022”.

O ich przyznaniu zadecydują internauci, którzy mogą popierać wybrane kandydatury za pośrednictwem strony: www.kurierlubelski.pl/osobowosc.

Głosowanie w pierwszym etapie trwa do 22 lutego.

Aby oddać głos należy wysłać SMS LBP.209 na numer 7303, lub zagłosować klikiem, po wykupieniu pakietu, logując się na stronie www.kurierlubelski.pl.